+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Clip-in Články

Barvili jsme CLIP-IN vlasy

Konečně jsem se k tomu dostala a napsala jsem tento blog. Barvili jsme Clip-in Vlasy a celý proces barvení jsem se snažila pro vás zachytit. Jelikož je lepší jednou vidět, než 10x slyšet, nebudu psát zbyteční balast. Přikládám fotografie i s krátkými popisy.

Použili jsme oblíbenou barvu Loreal Paris, Mango 74. Nějaký taký výsledek jsme chtěli dosáhnout.

Obrázok

 

Vlásky, které barvím, jsou Clip-in Standard, 35cm, odstín #60. Rozložila jsem si fólii na stůl, 3 pásy vlasů a pěkně pomalu nanáším štětcem barvu :)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

Naše „clip in“ v rukách mistryně Slovenska v tvorbě účesů

Image

Tak toto je něco úžasné! Poprvé, když mi paní Silvia poslala fotografie modelek, nevěřila jsem vlastním očím. Tuto svoji tvorbu prezentovala před pár dny na Interbeauty Bratislava - 2011.

Paní Silvia Voštinárová je absolutní třída ve vizážistické a účesové tvorbě. Výsledkem je tato fantastická galerie úspěchů a ocenění!

My se velmi těšíme z těchto úžasných úspěchů. A z čeho máme extra radost? Paní Silvia používá právě naše Clip-in Vlasy, které aplikuje svým modelkám do účesů na prestižních vlasových show.

Prohlédněte si krátkou ukázku profesionální účesové tvorby. A my se budeme těšit na další inspirativní fotografie :).

Fotografie a účesovou tvorbu vyhotovila Silvia Voštinárová. Šaty navrhla módní návrhářka Michaela Bubeliny. Clip-in Vlasy dodala firma www.nanicvlasy.cz.

Víc fotografií…

Nanicvlasy.sk se nepřímo zúčastnila MISS! :)

Mladá modelka Paula Tužinská se zúčastnila 28. května 2011 finále MISS eden Slovensko. Paula mala svoje vlasy kratší, a proto se rozhodla použít 100% kvalitní lidské CLIP-IN vlasy. Při této výjimečné příležitosti ji firma  NaničVlasy.sk podpořila. V spolupráci s kadeřníky Paula dosáhla fantastický výsledek.

Sice MISS eden nevyhrála, ale zanechala velice dobrý a sympatický dojem. Držíme Paule Tužinské palce a želáme ji hodně úspěchů v kariérním růstu. S pozdravem – NaničVlasy.sk

Použité Clip-in Extra husté, 45cm, odstín 4

Image

Příčesky

Příčesky se stali v posledním období neodmyslitelnou součástí života mnohých žen. Světové osobnosti, celebrity, televizní hvězdy si nedokážou představit bez tohoto doplňku úspěšný den.

Clip-in prodlužování vlasů v „showbyznysu“

ObrázokObrázok

V poslední době si stále více uvědomujeme jako Clip-in Vlasy zasáhli mezi nás. To jak jednoduše si do 10 minut změníte svou vizáž, je zázrak.

Všeobecné prodlužování vlasů je „in“ už několik let. Přece jen vlasy jsou korunou krásy a každá z nás je určitě šťastna, když se může pochlubit dlouhou, krásnou a zdravou hřívou. Ale také proměny, které jsem si všimla za posledních pár dní v televizi, za tím bude něco tajemného:)

Sem-tam sleduji jistou zábavnou relaci, kde vystupuje kromě jiných i 4členná porota. Konkrétně jsem si všimla jednu porotkyni, která se prezentuje skutečně dlouhými, zdravými vlasy. No v jednom dílu šokovala svou rychlou proměnou na krátký střih. Nezaujatý člověk si řekne - fajn, prostě změna. Ale hned jak se opět objeví na druhý den s krásnými, dlouhými vlasy, začne to být přinejmenším záhadné.

Trvalé prodlužování vlasů je skutečně pracný a časově náročný proces. Proto je velmi složité, tyto rychlé proměny dosáhnout prostřednictvím trvalé metody. Ale my už víme, že prodlužování vlasů prostřednictvím CLIP-IN je záležitostí několika minut. A výsledek může být skutečně prvotřídný.

Má choroba z povolání zapříčiňuje to, že občas sleduji tyto milé změny v „showbyznysu“. Sympatická moderátorka Adela často mění délku svých vlasů. Pravděpodobně prostřednictvím CLIP-IN. Působí to velice přirozeně a krásně, protože dlouhé vlasy jí skutečně seknou. Až na některé momenty, kdy nejsem spokojená s odstínem, který jí stylisti doladili :)

Obchod s Clip-in Vlasy

Až 90% žen v „showbyznysu“ pravidelně využívá změnu své vizáže právě prostřednictvím metody CLIP-IN. Prodlužování vlasů je „boom“ a metoda CLIP-IN se stává fenoménem v společnosti právě kvůli jednoduchosti, kvalitě, přirozenému vzhledu a finanční nenáročnosti.

Postřehli jste i Vy situaci, když jste si řekli - „tak tyto krásné vlasy jsou určitě CLIP-IN?“ :)

Simona C. :-)

Dilema! Clip-in vlasy s 8 nebo 10 pásy?

Občas řešíme s našimi klientkami dilema, co je lepší. „8 pásů v sadě nebo 10 pásů v sadě a jaké šířky jsou optimum?“. Detailněji se vyjádřím k tomuto problému právě v tomhle článku.

Při komunikaci s mým dodavatelem a při samotné přípravě CLIP-IN jsem trvala nekompromisně na tom, že naše sady musí obsahovat 10 pásů (10 jednotlivých šířek v jedné sadě CLIP-IN). Hned zdůvodním proč.

Pravda je, že 10 pásů CLIP-IN, v našem případě to je až 120 cm vlasů, je na trhu maximum. Je to i maximální počet pásů pro pohodlnou aplikaci a nošení. A zde vzniká občasné dilema, proč kupovat až 10 ks šířek, když v některých případech mi absolutně postačí 7 resp. 8 ks.

A já se ptám proč ne? :). Jestli cena není výrazně vyšší, popřípadě je stejná nebo dokonce nižší jako při 8 ks sadě, proč nevyužít to, že sada obsahuje až 120cm vlasů?!

I když po nasazení CLIP-IN zjistíte, že vám víc vyhovuje 7, resp. 8 pásů, obrovskou výhodou je, že šetříte zbývající pásy pro případnou výměnu. Dokonce některé naše klientky použijí 10 pásovou sadu na 2 etapy. V první etapě je využitých 5 pásů a po skončení jejich životnosti následně vymění 5 starých pásů za nové.

Nebo další, pro mne hodně podstatná výhoda 10 pásové sady je, že když vám po nasazení CLIP-IN zůstanou ležet na stole 1 nebo 2 zbývající pásy, použijte je na testování. Tak, jak to dělám i já. Potřebujete clip in vlasy nabarvit, experimentujete se žehličkou, kulmou, stříháním, různou vlasovou kosmetikou? Otestujte si to právě na zbývajícím „nepotřebném“ pásu. Je to úžasná výhoda, když nemusíme experimentovat na celé CLIP-IN sadě, popřípadě na pásu, který je tak důležitý pro náš nový vzhled.

Proto jsme se snažili připravit sady s maximálním počtem pásů a maximální hustotou a to za (dovolím si říct) nejpříznivější cenu na trhu.

Toto je ukázka jako efektivně využít všech 10 CLIP-IN pásů. V některých případech se nejkratší šířky (5cm) úplně nevyužijí. Avšak právě toto je skvělá příležitost na různé experimenty, které můžou tyto CLIP IN pásy pokojně absolvovat.

 Image

S Clip-in můžeme pozitivně ovlivnit naše nejdůležitější dny v roku

Obrázok

V posledních dnech jsem viděla pár zajímavých účesů uskutečněných prostřednictvím clip in. Je tu období plesů a tato akcie je skvělou příležitostí prezentovat samu sebe v plné kráse.

Bez jakékoliv výjimky si všichni na akci tohoto druhu želáme mít krom jiného krásné vlasy. Bohužel, ještě jsme se nenaučili čarovat a pro dámy s krátkými, resp. řidšími vlasy je problém vykouzlit atraktivně-romanticky účes (kupříkladu já).

A pak přijde Valentýn, romantické posezení s mužským pohlavím :). Nebo různé víkendové akce, společenské posezení, důležité schůzky a my se přece chceme cítit skvěle!

Jestli nám pomůže prodloužení, resp. zahuštění vlásků prostřednictvím clip-in dodat pohodu, sebevědomí, pozitivní energii kolem nás, tak táto investice se určitě vyplatí. Všechny tyto příležitosti, kde jsme schopny využít tuto úžasnou pomůcku, jsou přece naše nejdůležitější dny v roku! A jestli nám tyto dny clip-in vlásky pozitivně ovlivní, tak je výsledek víc než fantastický.

Obchod s Clip-in Vlasy

Tato jednoduchá, kvalitní a dostupná technika prodlužování – zahušťování vlasů, nám skutečně dokáže zkvalitnit život, zvednout sebevědomí v správných chvílích, přitáhnout radostné a šťastné pocity. A toto je ta neocenitelná přidaná hodnota, kterou nám Clip in vlasy přinášejí.

Simona C. :-)

Clip-in proměna

ObrázokObrázok

Chtěla jsem nějakým způsobem motivovat naše klientky, aby vyšli se svou clip in proměnou i na veřejnost. Důvod? Sama jsem kdysi nevěřila, jak velkou změnu může způsobit jeden clip in set.

Předpokládám, že mnoho žen si nedokáže představit, o jaké změně tu mluvíme. Možná se mnoho žen neumí rozhodnout, nebo nevěří ve funkčnost Clip-in vlasů. Ještě stále někde v hloubi vědomí nosíme, že prodlužování vlasů je drahý a náročný proces.

Obchod s Clip-in Vlasy

"A je přeci nereální, že prostřednictvím CLIP IN to jde do 3 minut. Kdykoliv si to budeme přát, na kterémkoliv místě, zadarmo a bez poškození struktury našich vlasů. A přitom přirozenost prodloužení je ohromující." Ne, to neexistuje! :).

V tomto případě je možná lepší jednou vidět, jako 10 krát číst. Proto na naši stránce NaničVlasy.sk chci originální, nefalšovanou clip in proměnu od reálních uživatelů clip in.

Připravila jsem na této web stránce prostor, kde se může zviditelnit a zároveň inspirovat jiné každá jedna z vás, kterým clip in vlásky udělali radost.

Jestli vám "naše" vlásky dokážou pozitivně ovlivnit náladu, den, budete se cítit hezčí a sebevědomější, tak máme z toho všichni obrovskou radost. Podělte se s námi o vaši proměnu a staňte se i vy inspirací pro jiné! Clip-in inspirace

Simona C. :-)

Už pár dnů přemýšlím nad účesem.

ImageImage

ImageImage

4. září se vdávám :) Řešíme s přítelem kopec věcí kolem svatby, jako jsou oznámení, rodina, výzdoba, jídlo apod. Každá vdaná žena určitě ví, o čem mluvím :).

V posledních dnech však řeším vážnou věc. Svatební účes. Na internetu jsem si našla několik obrázků, které se mi líbili. Na netu jsem natrefila na nějaké dobré společenské účesy, které stojí k nahlédnutí. 

Některé společenské účesy jsem již vyřadila a ostal mi jen užší výběr, který splňuje moje přísné představy. Představu mám přibližně jasnou. Zakomponovat do toho moje clip in, bez nich by to nešlo, resp. šlo, ale měli bychom hodně omezené možnosti. Korunka, nebo kvítek, tím si nejsem jistá. Kadeřnice mi doporučila do mých blond vlasů rudý kvítek, moji blízcí zase korunku. A závoj? Taky dilema.

V posledních dnech nad tím vážně silně přemýšlím, jaký účes zvolit, jaké doplňky do vlasů. (Klidně mi můžete poradit, budu pozorně hodnotit Vaše návrhy).

Ale nač se skutečně těším, jsou moje clipky. Fakt si nedokážu představit, jako bych to řešila bez nich. Teď mám na výběr kopec možností, které bychom jinak nemohli zrealizovat. Geniální věc pro společenské účesy. Oceán různých variant, jaký styl účesu zvolit. Clip in vlásky můžete žehlit, kulmovat, barvit, lakovat, přizpůsobit si je jen a jen podle svých přání. Vaše vlásky si zahustíte, prodloužíte a už je jen na šikovnosti kadeřníka, co dokáže z toho vykouzlit.

Těžko se mi opisují různé styly účesů, proto jsem tady přilepila i moje žhavé tipy.

Samozřejmě budu velmi ráda, když se podělíte možná o nějaký dobrý tip, radu, nebo když řešíte podobný problém a potřebujete si jen jednoduše vyměnit zkušenosti. A při nejbližší zkoušce účesu ukážu svoje foto, sama jsem zvědavá, jak to celé dopadne :)

Simona C. :-)

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...