+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Clip-in prodlužování vlasů v „showbyznysu“

ObrázokObrázok

V poslední době si stále více uvědomujeme jako Clip-in Vlasy zasáhli mezi nás. To jak jednoduše si do 10 minut změníte svou vizáž, je zázrak.

Všeobecné prodlužování vlasů je „in“ už několik let. Přece jen vlasy jsou korunou krásy a každá z nás je určitě šťastna, když se může pochlubit dlouhou, krásnou a zdravou hřívou. Ale také proměny, které jsem si všimla za posledních pár dní v televizi, za tím bude něco tajemného:)

Sem-tam sleduji jistou zábavnou relaci, kde vystupuje kromě jiných i 4členná porota. Konkrétně jsem si všimla jednu porotkyni, která se prezentuje skutečně dlouhými, zdravými vlasy. No v jednom dílu šokovala svou rychlou proměnou na krátký střih. Nezaujatý člověk si řekne - fajn, prostě změna. Ale hned jak se opět objeví na druhý den s krásnými, dlouhými vlasy, začne to být přinejmenším záhadné.

Trvalé prodlužování vlasů je skutečně pracný a časově náročný proces. Proto je velmi složité, tyto rychlé proměny dosáhnout prostřednictvím trvalé metody. Ale my už víme, že prodlužování vlasů prostřednictvím CLIP-IN je záležitostí několika minut. A výsledek může být skutečně prvotřídný.

Má choroba z povolání zapříčiňuje to, že občas sleduji tyto milé změny v „showbyznysu“. Sympatická moderátorka Adela často mění délku svých vlasů. Pravděpodobně prostřednictvím CLIP-IN. Působí to velice přirozeně a krásně, protože dlouhé vlasy jí skutečně seknou. Až na některé momenty, kdy nejsem spokojená s odstínem, který jí stylisti doladili :)

Obchod s Clip-in Vlasy

Až 90% žen v „showbyznysu“ pravidelně využívá změnu své vizáže právě prostřednictvím metody CLIP-IN. Prodlužování vlasů je „boom“ a metoda CLIP-IN se stává fenoménem v společnosti právě kvůli jednoduchosti, kvalitě, přirozenému vzhledu a finanční nenáročnosti.

Postřehli jste i Vy situaci, když jste si řekli - „tak tyto krásné vlasy jsou určitě CLIP-IN?“ :)

Simona C. :-)

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...