+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Už pár dnů přemýšlím nad účesem.

ImageImage

ImageImage

4. září se vdávám :) Řešíme s přítelem kopec věcí kolem svatby, jako jsou oznámení, rodina, výzdoba, jídlo apod. Každá vdaná žena určitě ví, o čem mluvím :).

V posledních dnech však řeším vážnou věc. Svatební účes. Na internetu jsem si našla několik obrázků, které se mi líbili. Na netu jsem natrefila na nějaké dobré společenské účesy, které stojí k nahlédnutí. 

Některé společenské účesy jsem již vyřadila a ostal mi jen užší výběr, který splňuje moje přísné představy. Představu mám přibližně jasnou. Zakomponovat do toho moje clip in, bez nich by to nešlo, resp. šlo, ale měli bychom hodně omezené možnosti. Korunka, nebo kvítek, tím si nejsem jistá. Kadeřnice mi doporučila do mých blond vlasů rudý kvítek, moji blízcí zase korunku. A závoj? Taky dilema.

V posledních dnech nad tím vážně silně přemýšlím, jaký účes zvolit, jaké doplňky do vlasů. (Klidně mi můžete poradit, budu pozorně hodnotit Vaše návrhy).

Ale nač se skutečně těším, jsou moje clipky. Fakt si nedokážu představit, jako bych to řešila bez nich. Teď mám na výběr kopec možností, které bychom jinak nemohli zrealizovat. Geniální věc pro společenské účesy. Oceán různých variant, jaký styl účesu zvolit. Clip in vlásky můžete žehlit, kulmovat, barvit, lakovat, přizpůsobit si je jen a jen podle svých přání. Vaše vlásky si zahustíte, prodloužíte a už je jen na šikovnosti kadeřníka, co dokáže z toho vykouzlit.

Těžko se mi opisují různé styly účesů, proto jsem tady přilepila i moje žhavé tipy.

Samozřejmě budu velmi ráda, když se podělíte možná o nějaký dobrý tip, radu, nebo když řešíte podobný problém a potřebujete si jen jednoduše vyměnit zkušenosti. A při nejbližší zkoušce účesu ukážu svoje foto, sama jsem zvědavá, jak to celé dopadne :)

Simona C. :-)


Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...