+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

01 HAIR STORY - Michaela: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvá HAIR STORY - Michaela:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

Dobrý den, vlásky jsou super, jsem s nimi hodně spokojená a určitě nelituji, že jsem si je objednala. I když mi déle trvalo, kým jsem se jich naučila zapínat, teď je už všechno v pořádku.

Používám je na různé příležitosti, natočené jsem je měla na stužkové a působili úplně přirozeně. Rovné, nebo nějak jinak upravené je nosím téměř pravidelně. Nikdo nechápe, když mne vidí jednou s dlouhými a jindy s krátkými vlasy: D. Barva mi sedí úplně skvěle, no na fotografii se to tak zdát nemusí, jelikož je osvětlena bleskem.

Mám Clip-in standardní hustotu, 45cm a odstín #60. Snažím se o ně co nejlépe starat, aby ještě dlouho byli takové krásné a co nejmíň je kulmovat, žehlit a umývat, aby neztratili lesk a kvalitu. Dokonce si je ani nemusím připnout všechny…

Ještě jednou Vám velmi pěkně děkuji a vlásky budu doporučovat každému.

Michaela, Dolné Vestenice

A výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...