+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

04 HAIR STORY - Júlia: Clip-in Vlasy

 Obrázok

Tvá HAIR STORY - Júlia:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

"Už jako malá jsem snívala o krásných dlouhých vlasech, no nikdy se mi to nepodařilo, hlavně z dvou důvodů, jeden je ten, že mi rodiče stále dávali stříhat vlasy. Když jsem měla 12let rozhodla jsem se, že si nechám narůst dlouhé vlasy a nakonec se mi to i podařilo.

V 14 letech jsem měla už dlouhé vlasy, až kým mi můj mladší brat, který měl tehdy jen 3 roky, nezalepil do vlasů žvýkačku. Pak jsem si musela dát vlasy ostříhat opět, a zas jsem měla vlasy jen po ramena. Už jsem přestávala doufat, že budu mít někdy přece jen dlouhé krásné vlasy, až kým jsem na internetu nenašla Clip in vlasy…

Tuto metodu mi poradili kamarádky. Tehdy jsem měla už 17 let, a tak jsem si to mohla dovolit. Rozhodla jsem se tedy, že to zkusím, a nakonec jsem nemohla uvěřit, když jsem se viděla v zrcadle, jaké mám dlouhé vlasy. Alespoň půl hodiny jsem se prohlížela a strašně se mi tato metoda prodlužování vlasů zalíbila.

A proto se chystám už zanedlouho objednat si u vás novou clip in sadu, kamarádky mi vás doporučili. Strašně si vás pochvalují, a tak to musím vyzkoušet i já. Už se na to moc těším."

Júlia, Zákamenné

A výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...