+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

05 HAIR STORY - Viki: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvá HAIR STORY - Viki:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

"Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o mou "clip in story" :-). Dost dlouho jsem zvažovala, či si vlásky koupím. Bylo to pro mne finančně náročnější. Ale vlásky mi vždy rostli pomalu a já jsem vždy toužila po delších vlasech. Stále jsem pokukovala po děvčatech, které měli nádherné dlouhé vlasy. Určitě u většiny, byli za tím clip in :-). Tak jsem se nakonec odhodlala.

Koupila jsem si standardní hustotu s délkou 50 cm a odstínem 613. Dopadlo to tak, že jsem se nemohla odtrhnout od zrcadla. Stále jsem se prohlížela a konečně jsem měla vlasy také, jaké jsem vždy chtěla :). Můžu si tvořit různé účesy, mně se nejvíc líbí cop. Je úžasné, když stačí jen chvíle a vlasy jsou krásně dlouhé.

Chtěla bych odkázat všem ženám a dívkám, které zvažují tuto možnost prodlužovaní vlasů. Neváhejte, opravdu nebudete litovat. Moje vlásky jsou sice už opotřebované, ale určitě mám v plánu koupi dalších a rozhodně u Vás :-)"

Viki, Nové Zámky

A výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...