+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

06 HAIR STORY - Stanley: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvá HAIR STORY - Stanley:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

"Ahoj, Clip-in vlásky mám od srpna 2011. Když mi přišli poštou, strašně jsem se těšila (nasadila jsem je snad každému členovi rodiny, dokonce i chlapům: D), protože se mi tím téměř splnil jeden z mých snů. Mít krásné husté vlasy. Proto "téměř", protože ideální by bylo mít svoje vlastní vlasy takové krásné, husté, lesklé, ale hlavně HUSTÉ. Od malička jsem měla jemné vlásky, a proto mi nechtěli narůst delší než po lopatky. Konečky se časem lámou a tím se zkracují, takže jsem mohla zapomenout i na dlouhé vlasy.

Když jsem byla už starší, chtěla jsem se samozřejmě líbit a tvořila jsem si různé účesy, ale vyčarovat obyčejný vrkoč z mých vlasů byl problém. Vrkoč byl tenký a vlastně úplně nanic. Proto jsem téměř vždy nosila vlasy vypnuté v sponě, vždyť co už s nimi. Ani v drdolu nijak nevypadali, ani rozpuštěné. Záviděla jsem ostatním děvčatům. A věděla jsem, že s tím už nic, neudělám. No když mi přišli Clip-in 50cm se standard hustotou, věděla jsem, že se to dá přece jen změnit…

Vím, že jiné metody prodlužování vlasů by mi moje na nic vlasy ještě víc zničili a zůstalo by jich ještě míň. No tato metoda prodlužovaní je pro mne to pravé. Nasadím si je, kdy chci, spravím si účes, jaký chci a vypadám o hodně líp a cítím se sebevědoměji. Dokonce moje dcera po mne zdědila vlasy a nemůže se už dočkat, kdy se mi opotřebují tyto a bude si je moct nechat :) Prý se bude hrát na princeznu. : D Objednala jsem si i barevné prameny a používám je na diskotéky pro oživení a omlazení :)

No a už se nevím dočkat, kdy si objednám vrkoč. Hodně se těším, že je už v ponuce, protože to bude snadnější nasadit, jak jsem to dělala s clip in vlasy. Vážím si Vás za to, co děláte a jak pomáháte plnit sny žen, jako jsem já. Komunikace s Vámi je úžasná, záleží Vám na svých zákaznících a my si to hodně ceníme. DĚKUJEME

Stanley, NitraA výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...