+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

08 HAIR STORY - Maťa: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvá HAIR STORY Maťa:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

Moje vlasy už od malinka byli velmi jemné, rostli mi a stále rostou hodně pomalu. Občas je musím podstřihnout z důvodu, že se konečky lámou a jsou zničeny. Když už jsem byla starší, vlásky mi víc dorostli. Rozhodla jsem se změnit účes, tehdy jsem mohla mít asi 13 let. Tak jsem šla s maminou ke kadeřnici a chtěla jsem, aby mě ostříhala “postupně“. Ale kadeřnice pochopila tento střih trošku jinak a ostříhala mě tak, že jsem měla vlásky hodně krátké. Vůbec jsem si nepředstavovala taký střih a vůbec jsem s ním nebyla spokojená. Ale co se dalo dělat…?

Jediné, co mi zůstávalo, byla představa, že mi vlásky dorostou. No nikdy mi už nedorostli do představované délky. Po několika měsících vlásky dorostli nejvíce po lopatky. Když jsem začala chodit na střední, všimla jsem si na některých děvčatech, že jeden den mají vlasy krátké, na druhý den už husté a dlouhé. Už tehdy jsem hodně slyšela o prodlužování vlasů, ale z důvodu, že jsem měla jen 16 let, nechtěla jsem si zničit svoje vlasy.

Právě proto jsem se rozhodla pro metodu CLIP-IN. Vlásky jsem si zakoupila 40 cm, a když mi došli, hned jsem si je vyzkoušela. Večer, když jsem šla s touto novou změnou ven, tatínek nechápal, odkud mám tak dlouhé vlasy. Smála jsem se, že mi za týden dorostli. Hehe :-) Kamarádkám se vlásky rovněž moc líbili. Dokonce si jedna hned na druhý den objednala stejné, akorát jen byli v jiné barvě.

Teda můžu říct, že jsem velice spokojená. Vlásky si uschovávám velmi pečlivě, aby se mi nepoškodili a vydrželi co nejdéle. Právě včera mě můj bratr hodně vylekal. Má jen 5 let, a když jsem šla do obchodu, nechala jsem si vlásky položené v krabici na posteli. On “šikula“ mi je vzal a skryl hluboko pod postelí. Nevěděla jsem, kde je hledat. A jediné, co urobil on, bylo to, že se jen smál před televizí. Samozřejmě hledala jsem je po celém domě. Teď je mám skryté na místě, kde mi je můj šikovný bratříček nenajde: D.

Na konec se chci za vlásky mockrát poděkovat. Jsou skvělé. A když se zničí, objednám si u Vás další.Děkuji.

Maťa, RabčaA výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...