+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

11 HAIR STORY - Ivanka: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvá HAIR STORY Ivanka:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

"Konečně jsem se přece jen rozhodla podělit se s vámi o moji zkušenost s clip-in vlásky. Posílám vám mnoho možností a variací. Někdy není zapotřebí připnout všechny vlasy a úplně postačí i jeden nebo dva pásy. Možnosti jsou skutečně nekonečné a každá z nás může vypadat každý den jinak – bez toho, aby se ničily vlastní vlasy.

Většina lidí sahá po clip – in vláscích z důvodu, že ty jejich jim nerostou a chtějí je prodloužit, popřípadě zahustit ty svoje. U mne jsou ty důvody trošku jiné, protože moje vlasy rostou rychle. Pokud se jim něco nelíbí, dokážou i velmi rychle vypadat. Na první fotce jsou moje vlasy bez úpravy…

(FOTO bez úpravy)

Obrázok

Jsou dlouhé a možná si mnozí řeknou, že já clip – in nepotřebuji. Avšak bez možnosti barvení je toto moje jediná možnost změny barvy svých vlasů. Moje prvé clip-in jsem si sehnala už cca před dvěma lety, když jsem se dozvěděla o této úžasné stránce. V té době jsem neustále „bojovala“ s nějakými přírodními barvami, které mi slibovali zaručené barvení bez problémů. Realita byla však často úplně jiná. Podrážděná pokožka, problémy a následné vypadávání vlasů. Neměla bych se ani malovat, ale raz za čas, když někam jdu, tak si dopřeju do života i trošku barev :))))

Ve všem, zdánlivě smutném, třeba hledat to veselé, a proto se s plynoucím časem učím nad všechno povznést a těšit se z každé maličkosti. Jelikož jsem alergická a vlasy si nemůžu vůbec barvit ani len hennou, toto je pro mne jediná možnost zpestření. Alergie mi znepříjemňují život v mnohých oblastech a netýkají se jen vlasů. Samozřejmě když tělo zaznamená nějaký chemický alergen, projeví se mi to i na vlasech. Neustále bojuji s jejich vypadáváním a hledání například vhodného šamponu mi způsobuje nemalé problémy. Všechno je finančně hodně náročné a děsím se chvíle, kdy se objeví prvá šedina. Ale nad tím se teď zamýšlet nebudu, o tom tento příběh být nemá. :)

FOTO s FUNKY barevnými prameny + Clip-in)

Obrázok

Pro člověka, který miluje barvy a extravaganci je tato forma alergie dost nepříjemná. „Clip – in funky barevné pramínky“ byli moje první “rozveselovače“ a “zpestřovače“. Objednala jsem si všechny dostupné barvy a používám je doteďka. Ani za dva roky se na jejich kvalitě nic nezměnilo a stále jsou stejně krásné. Dají se použít do rozpuštěných vlásků, ale vyniknou i v copu. Navíc představují nejlehčí formu aplikace do vlasů a zvládnou to i tak nešikovné osoby jako jsem já. Co se týče proměny vlasů, nejsem věru vůbec zdatná :)) tyto barevné pramínky mám ze všech nejraději, protože jsou veselé, barevné, bláznivé a hlavně oživí moje přirozené vlasy.

FOTO s FUNKY barevnými prameny + Clip-in)

Obrázok


Později jsem si koupila „clip – in standard 55 cm“. Doporučuji právě tuto stránku, protože díky úžasné komunikaci neexistuje nespokojenost. Nikdy nebyl problém poradit, vybrat odstín, a kdybych byla nespokojená, vždy je možnost vlásky vrátit. To se samozřejmě nikdy nestalo, protože po každém objednání jsem byla nadmíru spokojena. Z tohohle standardního setu jsem nikdy najednou celou sadu nevyužila, jelikož obsahuje až 10 pásů. Vlásky mám už stejně nějaké dva roky a stále si zachovávají svou kvalitu.

FOTO s Clip-in Standard + FUNKY barevné prameny)

Obrázok

 

FOTO s Clip-in Standard (nasazena poloviční sada)

Obrázok

Asi před třemi měsíci jsem si objednala „clip – in vlasy easy“. Důvod byl zase celkem prostý. Sice mám svoje vlastní vlasy dlouhé momentálně cca 65 cm, ale chtěla jsem mít spodní vlasy jiné barvy. Nebojím se žádných experimentů, a kdybych se mohla barvit, nebránila bych se všem barvám duhy. Objednala jsem si „clip in easy mahagon“ 60 cm dlouhé 100 gramové. Nikdy jsem neviděla nic snadnější. Jeden jediný pás si připnu na hlavu v průběhu pár sekund a můžu jít do světa. :)

FOTO s Clip-in Easy. Odstín Mahagon (pro melírování + zahuštění)

Obrázok

Mým snem je ještě cop z lidských vlasů. Možná, že právě tenhle ten příběh mi pomůže získat ho. :o) V konečném důsledku se chci tímto příběhem poděkovat Simonce a její ochotě při výběru odstínů, vstřícnosti a snaze skutečně každému pomoci.

Ivana J. :o), Nové ZámkyLíbí se ti výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

(Další fotky od Ivanky)

Obrázok

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...