+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

11 HAIR STORY - Katarína: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvá HAIR STORY Katarína:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

"Každé děvče touží mít krásné a dlouhé vlásky. Ale ne každé děvče je má také krásné od přírody. Já patřím k těm, co si je musí upravit, aby byli trošku hezčí. Ptáte se, jako je upravit? O tom vám teď napíši.

Moje vlasy jsem od dětství měla velmi husté, nebyli ani moc dlouhé, tak akorát po ramena, ale byli velice kučeravé. Mně samé se to nikdy nelíbilo, ale ostatní mi vždy říkali, že také kučeravé vlasy jsou velmi pěkné. Já jsem vždy dělala všechno možné, aby kučeravé nebyli. Koupila jsem si i žehličku, abych je trošku vyrovnala, ale ani to jaksi nepomohlo. Tehdy jsem mohla mýt tak asi 14 – 15 let.

Když jsem začala chodit na střední, záviděla jsem každé dívce, která měla krásné, rovné a dlouhé vlásky. Raz jsem se rozhodla jít ke kadeřnici, ať mi pomůže ona. A tak mi je prořídla a ostříhala mě “dopostupna“ (doporučila mi šampon pro rovné vlasy). Nakonec jsem byla spokojená s tím, že jsou konečně rovné. Na druhé straně mě velmi zlobilo a mrzelo, že mi je zkrátila. V mém případě je však jednoduše musela stříhnout.

Tak jsem na internetu hledala něco, co mi pomůže. Nakonec jsem našla dvě metody, a to clip in, nebo prodlužení vlasů keratinem. Poradila jsem se s mojí kadeřnicí a ta mi jednoznačně poradila, že si mám radši koupit clip in. Protože keratin mi poškodí vlásky a taktéž, že to je dost drahé. Tak jsem se tedy rozhodla pro clip in. Obstarala jsem si délku kolem 45 cm, blond. Když mi došli domů, hned jsem je vyzkoušela a sedli jako ulité.

V tom momentu jsem se cítila jako královna krásy, heeheh :D. Vlásky byli přesně podle mých představ: dlouhé, rovné a blond. Každý mi je jen chválil. Po několika měsících nošení jsem jako dárek k narozeninám dostala od kamarádky ještě clip in kučeravé. Připomenulo mi to moje kdysi kučeravé vlasy. Clip in kučeravé si ráda nasadím na nějaké akce, jako jsou svatby, nebo plesy.

Jsem ráda, že jsem našla něco, co mě uspokojí, kým mi moje vlastní vlasy nedorostou. Na to si však budu muset ještě počkat, protože mé vlasy mi rostou hodně pomalu. Obstarala jsem si už i vitamíny pro růst vlasů, ale ještě stále nevidím účinek.

Jsem ráda, že jsem si koupila clip in. Můžu vřele každému doporučit. Určitě nikdo z vás neolituje, když si clip in vlásky objedná. Jsou prostě skvělé. Posílám vám pár fotek, kde se můžete sami přesvědčit. Teď bych se chtěla přebarvit na nějaký melír blond, a pak si určitě objednám další sadu v tomhle odstínu. Novou sadu si samozřejmě objednám právě u vás."

Katarína, Zakamenné

A výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...