+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

13 HAIR STORY - Veronika: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvá HAIR STORY Veronika:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

Změna IMAGE :)

Každá z nás občas potřebuje “nakopnout“, aby se mohla pohnout dál, nebo aby nabrala sílu změnit věci, které jí stěžují život. Každého totiž dělá šťastným něco jiné a někdy ani vaši nejbližší nevědí, co udělá šťastnými vás.

Já jsem dospěla k pocitu, že to co mi chybí, je změna. Objednala jsem se ke kosmetičce, nechala jsem si upravit nehty, ale stále to bylo málo, a jelikož to měla být celková proměna jako v "směnárně" ještě to chtělo změnit i vlasy. Tak jsem se dostala k stránce nanicvlasy.sk, objednala jsem si clipy, koupila novou barvu. A výsledek?

Vždyť posuďte sami. Skutečně se cítím líp a hlavně atraktivněji. Tato změna mi zdvihla sebevědomí. Doporučuji, nebojte se změn a hlavně těch skutečně odvážných. Děkuji za přečtení.

Veronika B., BratislavaA výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

(před aplikací clip-in)

Obrázok

(po aplikácií clip-in)

Obrázok

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...