+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

17 HAIR STORY - Endži: Clip-in Rýchlo Pás

Obrázok

Tvá HAIR STORY Endži:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?

Ahoj, své prvé CLIP-IN vlásky jsem si doslova vysnila. Odmalička jsem toužila po dlouhých hustých vlasech, s kterými bych si mohla vyrábět účesy od výmyslu světa. Jako školkařka jsem měla krásné husté vlasy, mé mámy se dokonce ptali, jestli mi nedává příčesek :) Tak jako každá prakticky smýšlející máma mi je každé léto stříhala nakrátko, aby mi nebylo teplo. Svoje vlasy jsem měla ráda rozpuštěné, nejlépe aby poletovali všude okolo obličeje, copy a vrkoče jsem nesnášela. A tak mě máma dávala stříhat na krátko už pořád.

Raz jsem byla ostříhaná jako Majka z Gurunu, bylo to hrozné, tu fotku dosud skrývám! V pubertálním období se mi zachtělo červených vlasů. Samozřejmě jsem si je zničila tak, že o dlouhých vlasech se mi mohlo dál už skutečně jen snít. A tak jsem se celé dětství (a vydrželo mi to dost dlouho) hrávala, že mám dlouhé vlasy, neuvěřitelným způsobem - nosila jsem na hlavě rolák. Tu úzkou část z krku jsem si dávala na hlavu a zbytek roláku visel okolo mé hlavy jako dokonalé červené dlouhatánské vlasy. Vydržela jsem s tím chodit doma i celý den!! Mí rodiče se mi i s bráškou doteď za to smějí a baví se na tom, já samozřejmě s nimi :))…

Mezitím mi vlasy víckrát dorostli, ale vzhledem na časté barvení, žehlení a jiné ničení nikdy nedosáhli takovou délku, o jaké jsem snila. S CLIP-IN se mi konečně můj sen o dlouhých a dokonce barevných vlasech splnil. Jako prvé jsem si koupila Clip-in Rychlopásy ve fialové barvě. Byla jsem šťastna přešťastná, že si nemusím ničit svoje vlasy barvou a když potřebuju, můžu být přirozená. Rozhodnutí pro fialovou padlo zejména kvůli tomu, že okrem toho, že mě barevné vlasy vždy lákali, začala jsem se věnovat DJ-ingu a na svoje vystoupení a párty sem milovala popustit hranice extravagance, co jsem si v běžném životě nedovolila. Svoje nové fialové vlasy jsem začala nosit na každé vystoupení:)

Vzhledem k tomu, že šlo o rychlopásy, vlásky byli řidší a přece k mým tmavohnědým to vždy nevypadalo nejlíp, zejména když jsem neměla dostatek času na přípravu. Tak jsem se rozhodla si svůj "CLIP-IN šatník" rozšířila o další rychlopás tentokrát v tmavohnědém odstínu a o 10 cm delší. Ten jsem kupříkladu použila aj na plese a taky na své promoci. Všichni mi chválili moje dlouhé vlasy bez toho, aby si vůbec všimli, že vlastně ani nejsou celkem moje:) Svoje dva pásy dokonce kombinuji dohromady, i když mám dva, stále jsou nenápadné a vypadají super:)

Teď přemýšlím nad CLIP-IN ofinou, co mi přijde jako skvělé řešení pro změnu image, bez stříhání. Jsem vděčná za tak šikovné řešení pro nás, které nemáme to štěstí na pěkné vlásky nebo málo trpělivosti:) A oceňuji i skvělý přístup, ochotu poradit a bezproblémový proces celé koupě až po dodání.

Endži, Bratislava

A výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...