+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

19 HAIR STORY - Hela: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvá HAIR STORY Hela:

HAIR STORY je pravdivý příběh zákazníka, který opisuje svou reální zkušenost s výrobkem z obchodu NanicVlasy.cz. Každá HAIR STORY bude sdílená na facebooku, kde se v pravidelných měsíčných intervalech vyhodnocuje ta NEJ! O vítězovi rozhodují vaše sympatie, které můžete vyjádřit prostřednictvím tlačítka „Like“. HAIR STORY, která získá nejvíc „palečků“ vítězí a získává kupon v hodnotě 900Kč. / Jak přidám svou HAIR STORY a získám kupon na 900Kč?
Rozhodla jsem se napsat HAIR STORY o mých vlásenky, které sehrály velkou roli na mé svatbě.

Jak každá dívka se těší na svou svatbu, a sní ji mít co nejkrásnější, aby vypadala jako pohádka. Můj den D (moje svatba) se blížila a nevěděla jsem se dočkat. Asi dva týdny před svatbou jsem si objednala Clip in od jedné nejmenované firmy přes internet. Neměla jsem o firmě nic zjištěny a sama do na to doplatila.

Příčesky přišli ledva ledva dva dny před svatbou, a aby to nebylo málo poslali mi úplně jiný odstín jaký jsem si objednala. Tak tohle mě dostalo. Chtěla jsem je okamžitě vyměnit, ale už by mi nestihli přijít nové. Moje vlasy jsou řídké, a proto jsem se rozhodla použít clip in aby můj účes vypadal co nejlépe a abych byla krásná nevěsta, ale všechny mé představy o pěkném účesu pominuly když jsem viděla co mi poslali ...

Byla jsem z toho dost smutná, neměla jsem kde tak rychle sehnat můj odstín. Na konec mi sehnala moje sestra kadeřnici v našem městě a ta mě dala trošku do kupy, velké štěstí bylo to že v jejím kadeřnictví půjčovala příčesky. Udělala mi účes pomocí její clip in vlásků, a výsledek byl nad moje očekávání.

Velmi jsem se potěšila, že to takhle dopadlo. S celé této zkušenosti, vím, že už nebudu objednávat od kterékoli firmy.

Po svatbě jsem příčesky se špatným odstínem vrátila. Na internetu jsem dost dlouhou dobu hledala firmu která je osvědčená mezi lidmi. Četla jsem si různé komentáře a na konec, jsem přišla na firmu nanic vlasy a mohu říci, že podle mě tato firma si zaslouží velkou pochvalu.

Vlásky od této firmy byly úplně jiné než ty před tím, byly krásné jemné a odstín mi padl hned. Proto zůstávám věrná této firmě. Posílám pár fotografii, posuďte sami, jak mohou clip in zlepšit den:-) S pozdravem Hela.


Hela

A výsledek?

(Pokud se ti líbí tato zkušenost nezapomeň dát "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...