+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Většina z nás by chtěla dlouhé, husté a zdravé vlasy, však? Bohužel ne každému nadělila příroda tolik štěstí. My ostatní můžeme dělat cokoliv, ale naše vlásky nikdy nebudou tak krásné a zdravé jak to vidíme v reklamách na Head & Shoulders.

Trvalé prodlužování vlasů, nebo jen Clip-in příčesky?

ObrázokObrázok

Clip in příčesky se stali velice oblíbeným a spolehlivým produktem. Svědčí o tom desítky pozitivních emailů a reakcí, které od vás dostáváme.

Nejvíce jsou však překvapené klientky, které dlouhou dobu využívali trvalé prodlužování vlasů prostřednictvím keratinu, lepením, páskováním a podobně. Často přistupovali ke clip-in příčeskům velmi nedůvěřivě. Zřejmě si kladli otázky: Jsou tyto vlásky pravé, lidské? Jsou skutečně kvalitní? Bude to působit přirozeně? Ty clipky-sponky, nebudou mi překážet během dne při běžných aktivitách? A snad množství dalších otázek.

Já jsem o úžasné funkci clip in přesvědčená, ale na druhé straně jsem nemohla a ani nechtěla nikoho odradit od trvalého prodlužování vlasů.

Protože jsem nikdy trvalé prodlužování vlasů nezkusila, můj názor by nebyl objektivní, ačkoli svůj subjektivní postoj k trvalému prodlužování mám dost jasný.

Z těchto příčin mě dost zajímají postoje a názory těch klientek, které po několika metodách trvalého prodlužování přešli díky naší webové stránce nanicvlasy.sk na CLIP IN. A reakce byli šokující :)

Drahé a náročné metody prodlužování vlasů nahradilo moderní, levné a jednoduché clip in!  

Někdo si možná řekne, že 50 eurový příčesek z lidských vlasů se nemůže porovnávat přirozeností a ani kvalitou se 400 eurovým procesem náročného prodlužování vlasů. Omyl!

Nejen že může, ale tento clip in příčesek je dokonce kvalitnější a daleko příjemnější, zdravší a efektnější jako trvalé prodlužování vlasů. To netvrdím já, ale to potvrzují reální zákazníci „nanicvlasy.sk“, kteří si vyzkoušeli oboje.

Děkujeme vám za vaše pozitivní reakce i za vaši důvěru, kterou se budeme snažit nezklamat.

Simona C. :-)

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...