+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Soutěže a akce

Velká letní akce 2014

Obrázok

Pozor! Velké letní slevy.

Student Projekt. Dejme slevu studentům!

Obrázek

Naším přáním je vám doručit úsměv. Dbáme na to, abyste po nákupu u nás byla šťastná, zvýšila si sebevědomí, mala super pocit sama ze sebe :). Proto máme v naší nabídce jen to nejlepší, co můžete na internetu získat. A jsme připraveni s každou z vás komunikovat a pomáhat vám. Naše klientky vědí, o čem píši :).

Ale! Máme hodně klientů ze studentských lavic. Naše študentky chtějí být krásné, no některé produkty jsou možná nad rámec jejich rozpočtů. Individuálně nemůžeme dávat slevy na želání. Nebylo by to fér vůči ostatním. :(

Proto jsme vytvořili STUDENT PROJEKT. Masivně jsme zlevnili produkty, o kterých víme, že jsou zajímavé pro studenty. Je to hlavně pro vás, milí studenti. Naší snahou není vás okrádat. I my jsme studovali :). Proto produkty označené symbolem STUDENT PROJEKT jsou téměř bez absolutného zisku pro nás. Za naše nákupní ceny od dodavatelů. A tento sortiment budeme nadále rozšiřovat. ;)

Pozor! Zlevněné produkty se symbolem STUDENT PROJEKT jsou pro všechny návštěvníky stránky www.nanicvlasy.cz. Ne jen pro studenty.

Tak přejeme hodně úspěchů a nezapomeňte, že my vám doručíme úsměv…  A jak? Čti ZDE. ;)

Výrazně zlevněné produkty se symbolem STUDENT PROJEKT najdete v našem Obchodě

PS: Pokud najdete levnější produkt v stejné kvalitě, sumu vyrovnáme + 5% sleva pro vás ;)

První společná nedělní babská jízda v ONLINE PORADNĚ :)

Obrázok

Moje milé fanynky NanicVlasy.cz :). Mám pro vás překvápko :). Společná nedělní babská jízda. Jen vy a já, co řeknete? :)

Rozhodla jsem se našim fanynkám věnovat celou neděli (26.01.2014) a ochotně pomáhat v „online poradně“ s výběrem vhodných vlásků. Konkrétně si s každou z vás přejdeme vaše přání a touhy ohledně dlouhých a hustých vlasů.

Pomůžu vám s výběrem a to tak, abyste po zbytek roku byla šťastna se změnou vašeho „image“. Už tuto neděli v „online poradně“.

A to není všecko! Každá z vás dostane ode mne 10% slevový kupón, který bude platný 5 dní na všechny naše produkty.

Příliš dlouho mne v neděli nenechte čekat, protože slevových kuponů mám jen 50. A vás je strašně moc. Za co jsem samozřejmě vděčná.

Nebo si jen tak pokecáme a ochotně vám pomůžeme s tím, co dělat s „nanic vlasy“ :). V neděli v „online poradně“, s kávou na kolenou :)

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...