+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Společenské účesy

Pár fotek se svatebním účesem od klientky :)

Obrázok

Fotografie účesů od našich zákazníků nás vždy potěší. O to více, když je majitelka „nových“ vlasů šťastná a spokojená.

Tentokrát jsme dostali  od naší milé klientky pár fotek se svatebním účesem. Spolupráce mezi námi proběhla absolutně přátelsky a bez problémů. Mirke jsme doporučili vhodný typ Clip-in Vlasů a ona nám za odměnu poslala tyto krásné fotografie… :)

A ještě budu Mirku citovat: „… fotografie můžete klidně zveřejnit, ať i budoucí nevěsty vidí, že nic není ztracené, i když mají "nanic" vlásky jako já :)))"

Použité byli Clip-in Standard, 50cm, odstín #8/614. A další svatební fotografie…

Účes na stužkovou

ObrázokObrázok

Tá naša stužková ... :). Známé to věty z ještě známější písničky. Jsme plné radosti a očekávaní z nové etapy v životě. Ale kašlat ještě na věštby, co se bude se mnou dít po absolvování tohoto ročníku. Já se chci teď přece bavit na stužkové.

Stužková, krásny a dojemný večer. I když jsme v průběhu těch let v školské lavici nevypadali vždy skvěle, tak teď je ten okamih, kdy to nemůžeme po ... :).

Účes na stužkovou. UAAU! Společenské akce vždy začínají u účesu. Účes rozhodne, zdali budete v ten večer královnou, nebo jen běžnou účastnicí. Najděte si svou inspiraci pro účes na stužkovou.

Předpokládám, že všechny máme zdravé, husté a dlouhé vlasy, že? :). Protože z ničeho se bič uplést nedá. Nebo že by přece jen…?

Jestli se trápíš kvůli vlasům, udělej to, co udělalo stovky „maturantek“ před tebou. Využij ponuku na www.nanicvlasy.cz a řešení najdeš velmi snadno.

Želám krásný (opilý) ostužkovaný večer a prohlédněte si celou galerii fotografií :)…

Spoločenské účesy

ObrázokObrázok

V současnosti máme tak mnoho námětů na společenský účes, že je šíleně těžké si vhodně vybrat. Na internetu jsou kvanta fotografií modelek, které se pyšní svou krásně upravenou hřívou. Jestli jsou vaše vlásky dostatečně husté a dlouhé, gratuluji! Můžete se pustit do prohlížení fotografií a inspirovat se. Už jen najít dobrého kadeřníka.

Ale jestli vaše vlásky nedosahují potřebnou délku ani hustotu, máte mnohem složitější problém. V tom případě padli vaše možnosti výběru prudko dolu. :(

Ale pozor! Nikdy to není tak zlé, jak to vypadá. A věšet hlavu není zapotřebí, i když nám na ní bůhvíco nenarostlo. Známé osobnosti ze showbyznysu, úspěšní lidi, kteří absolvují nejnoblesnější akce roka, už dávno našli odpověď.

Vlásky se dají zahustit a prodloužit, a to tak elegantním a přirozeným způsobem, že to nikdo nepozná. A další úžasná správa je, že to dokážete už i vy sama. V pohodlí teplého domova. Nevěříte?

Když www.nanicvlasy.cz dokázalo pomoci známým osobnostem z obrazovky, pomůžou i vám. Prohlédněte si celou galérii fotografií…

Svatební účesy

ObrázokObrázok

No děvčata, tak toto je ta příjemná část našeho života, však? :). Prohlížení si svatebních účesů :). Hledání inspirací pro účes, který se zapíše do rodinných DVD, fotografií, do našich vzpomínek.

Při prohlídce těch krásných svatebních účesů, různých fotogalerií a alb jsme nadšené. Řekneme si: tak takhle bych chtěla vypadat, tenhle účes je zkrátka skvělý. Až kým si neuvědomíme, že z našich vlasů to prostě nepude. :(

Naštěstí dnes existuje množství skvělých řešení, jak si z krátkých a řídkých vlasů udělat v průběhu krátké chvilky husté háro, ideálně pro nejnoblesnější účes večera.

Dnes si můžete vybrat jakýkoliv účes vašich snů a prostřednictvím www.nanicvlasy.cz se stane vaší dominantou, kterou se budete moci pochlubit :). Prohlédněte si celou galerii fotografií…

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...