+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Spoločenské účesy

ObrázokObrázok

V současnosti máme tak mnoho námětů na společenský účes, že je šíleně těžké si vhodně vybrat. Na internetu jsou kvanta fotografií modelek, které se pyšní svou krásně upravenou hřívou. Jestli jsou vaše vlásky dostatečně husté a dlouhé, gratuluji! Můžete se pustit do prohlížení fotografií a inspirovat se. Už jen najít dobrého kadeřníka.

Ale jestli vaše vlásky nedosahují potřebnou délku ani hustotu, máte mnohem složitější problém. V tom případě padli vaše možnosti výběru prudko dolu. :(

Ale pozor! Nikdy to není tak zlé, jak to vypadá. A věšet hlavu není zapotřebí, i když nám na ní bůhvíco nenarostlo. Známé osobnosti ze showbyznysu, úspěšní lidi, kteří absolvují nejnoblesnější akce roka, už dávno našli odpověď.

Vlásky se dají zahustit a prodloužit, a to tak elegantním a přirozeným způsobem, že to nikdo nepozná. A další úžasná správa je, že to dokážete už i vy sama. V pohodlí teplého domova. Nevěříte?

Když www.nanicvlasy.cz dokázalo pomoci známým osobnostem z obrazovky, pomůžou i vám. Prohlédněte si celou galérii fotografií…

Simona C. :-)


Chci se podívat do obchodu s příčesky

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

ObrázokObrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...