+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Student Projekt. Dejme slevu studentům!

Obrázek

Naším přáním je vám doručit úsměv. Dbáme na to, abyste po nákupu u nás byla šťastná, zvýšila si sebevědomí, mala super pocit sama ze sebe :). Proto máme v naší nabídce jen to nejlepší, co můžete na internetu získat. A jsme připraveni s každou z vás komunikovat a pomáhat vám. Naše klientky vědí, o čem píši :).

Ale! Máme hodně klientů ze studentských lavic. Naše študentky chtějí být krásné, no některé produkty jsou možná nad rámec jejich rozpočtů. Individuálně nemůžeme dávat slevy na želání. Nebylo by to fér vůči ostatním. :(

Proto jsme vytvořili STUDENT PROJEKT. Masivně jsme zlevnili produkty, o kterých víme, že jsou zajímavé pro studenty. Je to hlavně pro vás, milí studenti. Naší snahou není vás okrádat. I my jsme studovali :). Proto produkty označené symbolem STUDENT PROJEKT jsou téměř bez absolutného zisku pro nás. Za naše nákupní ceny od dodavatelů. A tento sortiment budeme nadále rozšiřovat. ;)

Pozor! Zlevněné produkty se symbolem STUDENT PROJEKT jsou pro všechny návštěvníky stránky www.nanicvlasy.cz. Ne jen pro studenty.

Tak přejeme hodně úspěchů a nezapomeňte, že my vám doručíme úsměv…  A jak? Čti ZDE. ;)

Výrazně zlevněné produkty se symbolem STUDENT PROJEKT najdete v našem Obchodě

PS: Pokud najdete levnější produkt v stejné kvalitě, sumu vyrovnáme + 5% sleva pro vás ;)

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...