+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Péče o Clip-in Vlasy a jiné příčesky

Pokud chcete vlásky využívat dlouhodobě, věnujte, prosím, pár krátkých minut a přečtěte si důležité informace a rady!

Je velmi důležité uvědomit si, že i příčesky ze 100 % lidských vlasů jsou již mrtvé. To znamená, že nedostávají přirozenou výživu z pokožky lidského těla. Proto jsou ochuzeny o hydrataci, bílkoviny a keratin. Tyto složky jsou přirozenou důležitou součástí živého vlasu. Jelikož lidské vlásky použity na příčesek nemají po odstřižení z hlavy odkud získat potřebné vitamíny, musíme jim pomoci je doplnit.

1. Barvení příčesku z lidských vlasů:

Příčesky z vlasů barvíme jen na vlastní odpovědnost. Kudrnaté CLIP - IN nedoporučujeme barvit vůbec, protože jsou speciálně chemicky zkadeřené teplem a další chemický proces (barvení) je velmi zatíží. Konečný výsledek nemusí odpovídat požadavkům.

Pokud jste se rozhodli příčesky ze 100 % lidských vlasů barvit, používejte jen kvalitní barvy. Toto pravidlo je velmi důležité a tímto krokem sama rozhodujete o kvalitě vlásků po barvení. Ideální volbou je nechat si je obarvit u spolehlivé kadeřnice, která používá profesionální barvy. Důležité: Příčesky z lidských vlasů barvíme jen ze světlejší na tmavší! Nikdy ne naopak. V žádném případě nedoporučujeme příčesky zesvětlovat, je to velmi zatěžující.

Pokud však vsadíte na domácí barvení, jsou běžně dostupné kvalitní barvy značky Schwarzkopf, L' oreal Paris. V každém případě se vždy raději poraďte s člověkem z branže. Při CLIP - IN vlasech si nejdříve barvení odzkoušejte na jednom nejtenčím prameni. Celý postup barvení můžete najít na naší stránce www.nanicvlasy.cz v sekci CLIP - IN článku "barvili jsme CLIP - IN vlasy".

Nikdy nebarvěte vlásky levnými barvami třetí třídy. Nejsou vyživovány vitamíny a navíc obsahují agresivní chemii. Silver šampon na stažení blond odstínu se smí použít. Je vynikající na dosažení odstínu PLATINA.

2. Žehlení a kulmování příčesku z lidských vlasů:

Před žehlením a kulmováním v malém množství použijte na příčesek z lidských vlasů tepelný ochranný sprej, který chrání vlásky před vysokými teplotami. Sprej zakoupíte v každé běžné drogerii. Jednoduše vlásky ze vzdálenosti cca 30cm nastříkejte a můžete klidně žehlit, resp. kulmovat.

3. Mytí příčesku z lidských vlasů:

Příčesek ze 100 % lidských vlasů myjte, až když si to opravdu vyžaduje. Při denním nošení a v běžném prostředí standardně myjeme příčesek 1 až 2 - krát do měsíce. Pokud již není pružný a poddajný, je vhodný čas ho umýt. Pozor, velmi častým mytím se může příčesek z lidských vlasů znehodnotit.

Mytí je jednoduché:

1. Napusťte si umyvadlo, nebo nějakou nádobku vlažnou vodou. Vytlačte do ní kousek kvalitního šetrného šamponu (nejlépe dětský nebo obsahující složku přírodního bio keratinu, ne chemický). Příčesek ponořte do vody.

2. Jemně ho umyjte, nikdy nedřete (nepřepírejte)! Opláchněte jej vlažnou vodou.

3. Na opláchnutý příčesek naneste výživný balzám určený na suché, resp. barvené vlasy. Po krátkém působení příčesek opět opláchněte vlažnou vodou.

4. Jemně vytlačte z příčesku vodu (rukou). Nechte ho volně uschnout (např. položený na suchém ručníku).

Nikdy 100% lidské vlasy nefénujte. Rovněž se vyhýbejte přímému slunci a jinému tepelnému zdroji (radiátor apod.). Nejlepší je pokojová teplota. Když jsou vlásky téměř suché, pročešte je vlhkým, řídkým hřebenem (začínáme od konečků až po kořen, resp. sponku). Pracujte s příčeskem opatrně, netahejte a nedřete ho. Lidské vlasy použité na příčesku snesou méně než naše vlasy. Z času na čas tímto vláskům dopřejte revitalizační kúru v podobě zábalu a kvalitní masky!

4. Obecná pravidla péče o příčesek z lidských vlasů:

100% lidské vlásky po každém použití pročešte vlhkým hřebenem, začněte od konečků a postupně češte výše až ke kořínkům. Vlásky netahejte násilím, pracujte jemně. Nezáleží na tom, jak dlouho jste vlásky měla na hlavě, vždy je před odložením pročešte. Nejlepší je najít si na odkládání bezpečné a suché místo (např. krabice otevíratelná seshora).

5. Důležitá rada na závěr:

Bude to znít možná divně, ale tak jak se budete k lidským vlasům chovat vy, taková bude odměna. Mluvím z vlastní zkušenosti, zkušenosti našich zákaznic a dlouhodobého testování.

Věnujte příčesku ze živých vlasů vhodnou péči. Pokud budete vlásky zanedbávat, i ony se vám „odvděčí". Je jen a jen na vás, jaký způsob si zvolíte. Děkujeme za důvěru a přejeme vám hodně šťastných chvil s naším zbožím J

 Přejeme všem hodně radosti z používání clip in vlásků!

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...