+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Clip-in Ombré, odstín #4/27, 45cm


Zľava Novinka

Cena: 2584 Kč
Běžná cena:3410 Kč
Ušetříte: 826 Kč   (24.22 %)
Poštovné ZDARMA + krásný DÁREK pokud nakoupíte alespoň za 3890 Kč.

Základné informácie

Clip-in Vlasy Ombré, zo 100% ľudských vlasov REMY.

Farebné prevedenie OMBRÉ. Prvá polovica Clip-in Ombré je farbená iným odtieňom ako druhá polovica ľudských vlasov. Veľmi obľúbený a populárny odtieň, ktorý okamžite oživí váš účes. Vy si vyberáte odtieň podľa prvej polovice príčesku. Ak ste blondína, zvoľte si Clip-in Ombré, ktoré sú v prvej polovici blond. Druha polovica vlasov už v inom prevedení odtieňa sa už postará o OMBRÉ vo vašich vlasov:).

To nie je všetko. Na Clip-in Ombré je 2x tak toľko vlasov ako je štandardom. Kvalita vlasu je identická s našimi kvalitnými Clip-in Premium. Avšak s dvojnásobnou hustotou vlasov. Fantastická voľba pre tie, ktoré túžia po skutočnom objeme a OMBRÉ zážitku.

Sme si istý, že Clip-in Ombré, naplní vaše sny o dlhých a hustých vlasoch. Osvedčená kvalita preverená tisíckami zákazníkov. Super voľba pre zákazníčky, ktoré majú husté vlasy, resp. túžia po extra objeme. A pre zákazníčky ktoré sa neboja oživenia svojho účesu.

Clip-in Ombré. Prémiová kvalita ľudských vlasov spracovaná tými najšetrnejšími metódami na svete. Pôvod vlasov použitých na Clip-in Ombré: Stredná a Južná Amerika, Ázijský kontinent, Východné Rusko, čiastočne India. Vlasy sú zozbierané a následne šetrným spôsobom spracované tak, aby štruktúrou a vzorkovníkom odtieňov vyhovovali naším stredoeurópskym vlasom. Vlasy sú šité tak, aby každý jeden vlas bol uložený v jednom smere. Pojem REMY.

Clip-in Ombré sú na dotyk veľmi jemné vlasy, ktoré vo výsledku pôsobia absolútne prirodzene. Moderným a šetrným spracovaním vlasov sa podarilo udržať ich vynikajúcu kvalitu. Životnosť týchto vlasov je až 6-12 mesiacov v TOP forme pri dennom nosení. Úžasný výsledok za tak fantastickú cenu!

Clip-in Ombré nie sú výnimočné len kvalitou vlasu, ale aj svojím spracovaním a šitím. Za niekoľko rokov pozorovania reakcií zákazníkov sa proces šitia a viazania vlasov výrazne zdokonalil. Vypadávanie vlasov je minimálne. Pukačky sponky sú pevne prišité z kvalitného materiálu. Rokmi predaja a spätnej väzby od vás sme odstraňovali nedostatky, aby ich nosenie bolo pre vás čo najpohodlnejšie.

Originál európske, alebo panenské (nespracované) vlasy? Ak ste sa stretli s predajcom, ktorý vám sľubuje Clip-in Vlasy európske, resp. panenské (nespracované) za podobné ceny, môžete si byť istá, že na 99,9% klame. Za takéto vlasy zaplatíte minimálne 4 krát vyššiu cenu ako u nás. Nenechajte sa podviesť.

Považujeme sa za jedných z mála odborníkov na ľudské vlasy v SR. A s čistým svedomím môžeme povedať, že v pomere CENA – KVALITA - OBJEM sú Clip-in Ombré tou najsprávnejšou voľbou pre vás. Nezavádzame, sme k vám féroví.

Clip-in Vlasy Ombré, zo 100% ľudských vlasov REMY:

 • Dĺžka - 45 cm
 • Počet pásov (trsov) - 8
 • Šírka pásov (trsov) spolu - 100cm
 • Šírka jednotlivých pásov (trsov) - 2x20cm (3 sponky), 2x15cm (2 sponky), 2x10cm (2 sponky), 2x5cm (1 sponka)
 • V hustote - 160g
 • Z kvalitných spracovaných ľudských vlasov REMY (jemné, identické s európskym vlasom)
 • S jednoduchou aplikáciou (do 5 minúty). Okamžitý výsledok!
 • Životnosť 6 až 12 mesiacov pri dennom nosení.

Starostlivosť

 1. Příčesky před a po každém použití jemně přečešeme řídkým hřebenem. Můžeme jemně vetřít do vlasů olejíček, resp. zlehka nastříkat bezoplachový kondicionér.
 2. Skladujeme je v suchu. Odložme je např. do uzavíratelné krabice, kde budou v bezpečí.
 3. Příčesky odkládejme na noc z hlavy dolů. Okrem toho, že jim prodloužíme životnost, je to i podstatně pohodlnější pro náš spánek. Není to nezbytnost, no zkracujeme tak lidským vlasům životnost.
 4. Příčesky nepotřebujeme umývat často. Doporučuje se 1-2x do měsíce. Častým umýváním vysušujeme vlas a zkracujeme jeho životnost.
 5. Po každém umytí nanesme na vlasy balzám, resp. masku. Zjemní a hydratuje to vlásky. Hydratovat mrtvý vlas je hodně důležité)
 6. Sušíme je položené na suchém ručníku, nebo volně zavěšené na bezpečném místě. Nevystavujte je přímému slunci, ohni. Nesušte je fénem. Fén vysušuje.
 7. Na konečky vlasů nanášíme preventivně oleje nebo bezoplachové masky. Třením o textil se časem můžou lámat. Hlavně při delších vlasech. Pokud se začnou konečky štěpit, směle je podstřihněte.
 8. Před žehlením, resp. kulmováním použijeme ochranný tepelný sprej. Nepřežeňme to. Některé spreje dokážou skutečně lepit.
 9. Při barvení vlásky rozložíme a postupně nanášíme barvu. Doporučuje se maximálně 30 minut. Barvíme vždy ze světlejší na tmavší. Ne naopak. Žádný peroxid nebo trvalá. Více v článku Barvili jsme Clip-in Vlasy (otevře se v novém okně).
 10. Více informací najděte na Péče o Clip-in a jiné příčesky (otevře se v novém okně)

Doprava

ZÁSILKU VÁM ODEVZDÁ

 • GLS kurýr. V den expedice balíku vás budeme informovat e-mailem a SMS-kou. Kurýr vás v den doručení bude kontaktovat telefonicky. Dohodne si s vámi čas dodání a komfortně vám balík doručí na místo určení.

ČAS DODÁNÍ VAŠÍ ZÁSILKY

 • Pokud je zboží na našem skladě, zásilku expedujeme okamžitě po zpracování vaší objednávky. Balíček obdržíte do 2-3 pracovních dní.
 • Pokud zboží není na skladě, objednáváme ho z externího skladu. V tomto případě  zásilku obdržíte od 5 do 10 pracovních dnů.

Předpokládaná doba dodání by neměla nikdy přesáhnout 10 pracovních dnů. Ve většině případů je to však o hodně dřív. V každém případě vás budeme po objednávce o všem informovat e-mailem. Budeme dělat maximum, abyste měli svou zásilku co nejrychleji doma.

Informovat o dostupnosti se můžete i prostřednictvím e-mailu info@nanicvlasy.cz, nebo mobil O2: +420 723 214 540

CENA POŠTOVNÉHO

GLS kurýr:

 • Do České Republiky GLS Kurýr = 129 Kč
 • Platba na dobírku = 50 Kč

Garancie

Naším jediným cílem je, abyste byli s nákupem spokojeni. My vás chceme vidět usmívat se! Proto i náš vztah s vámi bude nadstandardní. A abychom nepsali jen prázdná slova…

VÝMĚNA, VRÁCENÍ. Zákon nám udává 14 dní na to, abychom vám zboží bezdůvodně vyměnili, resp. vrátili peníze. Častokrát se stává, že do 14 dní náš zákazník nestihne zjistit správnost své koupě. Proto jsme tuto lhůtu prodloužili rovnou na 60 dní od doručení balíku k vám. A bez obav, při výměně, resp. vrácení zboží se netváříme jako kyselé okurky ;).

REKLAMACE. Jestli potřebujete zboží reklamovat, protože jste zjistili výrobní vadu, máte na to 24 měsíců. Do několika dní zboží prověříme, a pokud je reklamace opodstatněná, okamžitě umožníme výměnu, resp. vrátíme peníze. Za několik let naší činnosti se ještě nestalo, abychom našemu zákazníkovi ukřivdili!

ŘEŠENÍ PROBLÉMU. My s našimi zákazníky komunikujeme. A to nejen PŘED objednáním, ale hlavně PO. Zajímá nás, zda jste spokojená a šťastná s naším zbožím. Pokud budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte nás a okamžitě vám pomůžeme. Pracujeme na našem vztahu se zákazníky. Proto můžeme hrdě prohlásit, že naše klientky mají ten nejlepší servis!

NAŠE CENA. Ceny, za které právě nakupujete, jsou v porovnání s kvalitou číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskou databázi zákazníků v SR a ČR, nám umožňuje nakupovat přímo od výrobců, resp. přímých distributorů za nízké ceny. Další naše akce, poštovné zdarma, dárečky jsou už jen dalšími bonusy pro vás, abyste dostali maximální komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Děkujeme vám za důvěru. S přátelským pozdravem NanicVlasy.cz

Obrázek

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...