+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Clip-in Rýchlo pás, odstín #1


Cena: 888 Kč
Běžná cena:1073 Kč
Ušetříte: 185 Kč   (17.24 %)
Poštovné ZDARMA + krásný DÁREK pokud nakoupíte alespoň za 3890 Kč.

Základné informácie

Clip-in Rychlo pás. Okamžité prodloužení, resp. zahuštění vlasů prostřednictvím jediného pásu. Clip-in Rychlo pás vám umožní změnit vaši délku a hustotu vlasů za pár vteřin.

Clip-in Rychlo pás je oblíbený hlavně kvůli schopnosti vlasy zahustit, 30 dostupných odstínů a okamžitému efektu! Specifický je dvojitou vrstvou našitých vlasů. Clip-in Rychlo pás neslouží na kompletní prodloužení vlasů. Je příliš řídký. Na kompletní prodloužení vlasů potřebujete alespoň 90 - 100g vlasů. Na zahuštění zádi však fantastická volba.

TIP: Skvělá alternativa jak oživit váš účes promelírováním. Na výběr je 30 odstínů. Jednoduchou aplikací připnete Clip-in Rychlo pás pod své vlasy v zadní části hlavy. Je už pouze na vaší fantazii, jaký odstín použijete. Zvolíte odlišný odstín na zahuštění + promelírování? Nebo si vyberete identický odstín s vašimi vlasy? ;)

Původ vlasů použitých na Clip-in Rychlo pás: Střední a Jižní Amerika, Asijský kontinent, Východní Rusko, částečně Indie. Vlasy jsou sklizeny a následně šetrným způsobem zpracovány tak, aby strukturou a vzorníkem odstínů vyhovovaly naším středoevropským vlasům.

Vlasy jsou šité tak, aby každý jeden vlas byl uložen v jednom směru. Pojem REMY.

Originál evropské nebo panenské (nezpracované) vlasy? Pokud jste se setkali s prodejcem, který vám slibuje Clip-in Vlasy evropské, resp. panenské (nezpracované) za podobné ceny, můžete si být jistá, že na 99,9 % lže. Za takové vlasy zaplatíte minimálně 4 krát vyšší cenu než u nás. Nenechte se podvést.

Považujeme se za jedny z mála odborníků na lidské vlasy v ČR a SR. A s čistým svědomím můžeme říci, že Clip-in Standard je ta nejsprávnější volba při tak nízkých cenách jako máme my. Nezavádíme, jsme k vám féroví.

SPECIFIKACE:

 • Počet pásů (trsů) - 1
 • Šířka pásů - 30cm
 • Délka a Váha - 35cm (35g), 45cm (45g), 50cm (50g), 60cm (55g)
 • Z kvalitních zpracovaných lidských vlasů REMY (jemné, identické s evropským vlasem)
 • S jednoduchou aplikací (do 1 minuty). Okamžitý výsledek!
 • Životnost 6 až 12 měsíců při denním nošení.

Starostlivosť

 1. Příčesky před a po každém použití jemně přečešeme řídkým hřebenem. Můžeme jemně vetřít do vlasů olejíček, resp. zlehka nastříkat bezoplachový kondicionér.
 2. Skladujeme je v suchu. Odložme je např. do uzavíratelné krabice, kde budou v bezpečí.
 3. Příčesky odkládejme na noc z hlavy dolů. Okrem toho, že jim prodloužíme životnost, je to i podstatně pohodlnější pro náš spánek. Není to nezbytnost, no zkracujeme tak lidským vlasům životnost.
 4. Příčesky nepotřebujeme umývat často. Doporučuje se 1-2x do měsíce. Častým umýváním vysušujeme vlas a zkracujeme jeho životnost.
 5. Po každém umytí nanesme na vlasy balzám, resp. masku. Zjemní a hydratuje to vlásky. Hydratovat mrtvý vlas je hodně důležité)
 6. Sušíme je položené na suchém ručníku, nebo volně zavěšené na bezpečném místě. Nevystavujte je přímému slunci, ohni. Nesušte je fénem. Fén vysušuje.
 7. Na konečky vlasů nanášíme preventivně oleje nebo bezoplachové masky. Třením o textil se časem můžou lámat. Hlavně při delších vlasech. Pokud se začnou konečky štěpit, směle je podstřihněte.
 8. Před žehlením, resp. kulmováním použijeme ochranný tepelný sprej. Nepřežeňme to. Některé spreje dokážou skutečně lepit.
 9. Při barvení vlásky rozložíme a postupně nanášíme barvu. Doporučuje se maximálně 30 minut. Barvíme vždy ze světlejší na tmavší. Ne naopak. Žádný peroxid nebo trvalá. Více v článku Barvili jsme Clip-in Vlasy (otevře se v novém okně).
 10. Více informací najděte na Péče o Clip-in a jiné příčesky (otevře se v novém okně)

Doprava

ZÁSILKU VÁM ODEVZDÁ

 • GLS kurýr. V den expedice balíku vás budeme informovat e-mailem a SMS-kou. Kurýr vás v den doručení bude kontaktovat telefonicky. Dohodne si s vámi čas dodání a komfortně vám balík doručí na místo určení.

ČAS DODÁNÍ VAŠÍ ZÁSILKY

 • Pokud je zboží na našem skladě, zásilku expedujeme okamžitě po zpracování vaší objednávky. Balíček obdržíte do 2-3 pracovních dní.
 • Pokud zboží není na skladě, objednáváme ho z externího skladu. V tomto případě  zásilku obdržíte od 5 do 10 pracovních dnů.

Předpokládaná doba dodání by neměla nikdy přesáhnout 10 pracovních dnů. Ve většině případů je to však o hodně dřív. V každém případě vás budeme po objednávce o všem informovat e-mailem. Budeme dělat maximum, abyste měli svou zásilku co nejrychleji doma.

Informovat o dostupnosti se můžete i prostřednictvím e-mailu info@nanicvlasy.cz, nebo mobil O2: +420 723 214 540

CENA POŠTOVNÉHO

GLS kurýr:

 • Do České Republiky GLS Kurýr = 129 Kč
 • Platba na dobírku = 50 Kč

Garancie

Naším jediným cílem je, abyste byli s nákupem spokojeni. My vás chceme vidět usmívat se! Proto i náš vztah s vámi bude nadstandardní. A abychom nepsali jen prázdná slova…

VÝMĚNA, VRÁCENÍ. Zákon nám udává 14 dní na to, abychom vám zboží bezdůvodně vyměnili, resp. vrátili peníze. Častokrát se stává, že do 14 dní náš zákazník nestihne zjistit správnost své koupě. Proto jsme tuto lhůtu prodloužili rovnou na 60 dní od doručení balíku k vám. A bez obav, při výměně, resp. vrácení zboží se netváříme jako kyselé okurky ;).

REKLAMACE. Jestli potřebujete zboží reklamovat, protože jste zjistili výrobní vadu, máte na to 24 měsíců. Do několika dní zboží prověříme, a pokud je reklamace opodstatněná, okamžitě umožníme výměnu, resp. vrátíme peníze. Za několik let naší činnosti se ještě nestalo, abychom našemu zákazníkovi ukřivdili!

ŘEŠENÍ PROBLÉMU. My s našimi zákazníky komunikujeme. A to nejen PŘED objednáním, ale hlavně PO. Zajímá nás, zda jste spokojená a šťastná s naším zbožím. Pokud budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte nás a okamžitě vám pomůžeme. Pracujeme na našem vztahu se zákazníky. Proto můžeme hrdě prohlásit, že naše klientky mají ten nejlepší servis!

NAŠE CENA. Ceny, za které právě nakupujete, jsou v porovnání s kvalitou číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskou databázi zákazníků v SR a ČR, nám umožňuje nakupovat přímo od výrobců, resp. přímých distributorů za nízké ceny. Další naše akce, poštovné zdarma, dárečky jsou už jen dalšími bonusy pro vás, abyste dostali maximální komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Děkujeme vám za důvěru. S přátelským pozdravem NanicVlasy.cz

Obrázek

Osobný poradca

"Clip-in Rýchlo pásy nie je určený na kompletné predlženie vlasov. Je to skvelé riešenie na rýchle predlženie vlasov v zadnej časti hlavy. A na zahustenie svojich vlasov. Vhodné aj do spoločenských účesov. Šírka pásu je 30cm v nadpriemernej hustote. Dostupné v dĺžkach 35cm, 45cm, 50cm, 60cm a v cca. 25 odtieňov. Odporúčam ako rýchlu pomoc na zahustenie vašich vlasov, resp. predĺženie zadnej časti hlavy. Pozor, toto nie je sada na kompletne predĺženie vlasov. Ak si chceš vlásky kompletne predĺžiť, poobzeraj sa po Clip-in Štandard, Premium, Extra husté, Easy."

Zkušenosti zákaznic

Vyjádřete se i vy. Ohodnoťte nebo napište hodnocení k tomuto produktu.

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...