+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Gumičky InvisiBobble Hnědá


Zľava
Cena: 96 Kč
Běžná cena:162 Kč
Ušetříte: 66 Kč   (40.74 %)
Poštovné ZDARMA + krásný DÁREK pokud nakoupíte alespoň za 3890 Kč.

Základné informácie

Gumička InvisiBobble traceless Hair Ring je tou nejlepší volbou pro sepnutí vlasů. Díky svému specifickému spirálovitému tvaru, který připomíná telefonní šňůru, dokáže gumička InvisiBobble udržet vlasy pevně sepnuté bez silného sevření. Nechává mnohem více pohodlí a prostoru pro vlasy, proto se do nich vlasy nezatahuje a nezamotávjú. Vlasy a pokožku nenamáhá, díky tomu se vyvarujete před bolestí hlavy.

Předchází vzniku viditelných stop na vlasech po jejich rozpuštění. Gumičku můžete nosit po celý den. Nijak nepoškodí, nezlomí, nevytrhne a nezanechá žádný otlak na vašich vlasech.

Invisibobble lze použít do jakýchkoliv typů vlasů. Bez ohledu na to, zda máte husté, řídké, kudrnaté, rovné, silné, jemné nebo prodloužené vlasy.
Gumička je vyrobena z plastu pro její dokonalou manipulaci. Na výběr máte z různých barevných provedení.

Balení obsahuje tři gumičky.

Doporučujeme i pro vlásenky, prodloužené vlasy a paruky.

Pokud si přejete vlasy rozpustit, InvisiBobble si nasaďte na ruku jako náramek. Skvělý doplněk! :)

Pevně sepne vlasy po celý den
Nezanechává na vlasech otlak
Netáhne vlasy a nenapíná pokožku
Bez kovových částí. Nehrozí žádné zatažení a vytržení vlasů
Zabraňuje bolesti hlavy
Vhodné pro všechny typy a hustoty vlasů
Hladký, ale zároveň pevný materiál
Velmi vhodné pro jemné dětské vlásky
Povrchová úprava vhodná do vody. Skvělé pro plavce
Skvělý užitek a hodnota gumičky za tak nízkou cenu
Originál vyrobený v Německu.

Starostlivosť

Gumička InvisiBobble nevyžaduje žádnou specifickou péči. Chraňte před otevřeným ohněm a přímým zdrojem silného tepla.

Doprava

ZÁSILKU VÁM ODEVZDÁ

  • GLS kurýr. V den expedice balíku vás budeme informovat e-mailem a SMS-kou. Kurýr vás v den doručení bude kontaktovat telefonicky. Dohodne si s vámi čas dodání a komfortně vám balík doručí na místo určení.

ČAS DODÁNÍ VAŠÍ ZÁSILKY

  • Pokud je zboží na našem skladě, zásilku expedujeme okamžitě po zpracování vaší objednávky. Balíček obdržíte do 2-3 pracovních dní.
  • Pokud zboží není na skladě, objednáváme ho z externího skladu. V tomto případě  zásilku obdržíte od 5 do 10 pracovních dnů.

Předpokládaná doba dodání by neměla nikdy přesáhnout 10 pracovních dnů. Ve většině případů je to však o hodně dřív. V každém případě vás budeme po objednávce o všem informovat e-mailem. Budeme dělat maximum, abyste měli svou zásilku co nejrychleji doma.

Informovat o dostupnosti se můžete i prostřednictvím e-mailu info@nanicvlasy.cz, nebo mobil O2: +420 723 214 540

CENA POŠTOVNÉHO

GLS kurýr:

  • Do České Republiky GLS Kurýr = 129 Kč
  • Platba na dobírku = 50 Kč

Garancie

Naším jediným cílem je, abyste byli s nákupem spokojeni. My vás chceme vidět usmívat se! Proto i náš vztah s vámi bude nadstandardní. A abychom nepsali jen prázdná slova…

VÝMĚNA, VRÁCENÍ. Zákon nám udává 14 dní na to, abychom vám zboží bezdůvodně vyměnili, resp. vrátili peníze. Častokrát se stává, že do 14 dní náš zákazník nestihne zjistit správnost své koupě. Proto jsme tuto lhůtu prodloužili rovnou na 60 dní od doručení balíku k vám. A bez obav, při výměně, resp. vrácení zboží se netváříme jako kyselé okurky ;).

REKLAMACE. Jestli potřebujete zboží reklamovat, protože jste zjistili výrobní vadu, máte na to 24 měsíců. Do několika dní zboží prověříme, a pokud je reklamace opodstatněná, okamžitě umožníme výměnu, resp. vrátíme peníze. Za několik let naší činnosti se ještě nestalo, abychom našemu zákazníkovi ukřivdili!

ŘEŠENÍ PROBLÉMU. My s našimi zákazníky komunikujeme. A to nejen PŘED objednáním, ale hlavně PO. Zajímá nás, zda jste spokojená a šťastná s naším zbožím. Pokud budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte nás a okamžitě vám pomůžeme. Pracujeme na našem vztahu se zákazníky. Proto můžeme hrdě prohlásit, že naše klientky mají ten nejlepší servis!

NAŠE CENA. Ceny, za které právě nakupujete, jsou v porovnání s kvalitou číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskou databázi zákazníků v SR a ČR, nám umožňuje nakupovat přímo od výrobců, resp. přímých distributorů za nízké ceny. Další naše akce, poštovné zdarma, dárečky jsou už jen dalšími bonusy pro vás, abyste dostali maximální komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Děkujeme vám za důvěru. S přátelským pozdravem NanicVlasy.cz

1

Zkušenosti zákaznic

Vyjádřete se i vy. Ohodnoťte nebo napište hodnocení k tomuto produktu.

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...