+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Cop so šnúrkou, Tmavohnedá #2, 140g, 60cm


Cena: 3317 Kč
Běžná cena:4235 Kč
Ušetříte: 918 Kč   (21.68 %)
Poštovné ZDARMA + krásný DÁREK pokud nakoupíte alespoň za 3890 Kč.

Základné informácie

Cop so šnúrkou. 100% ľudské indické vlasy REMY. Fantastickej kvality! Je len jedno miesto, kde si bezpečne môžete vybrať tento skvelý produkt v tak skvelej kvalite, hustote a cene.

Cop so šnúrkou je šitý z indických vlasov, ktoré sa najviac podobajú štruktúre európskym. Sú však podstatne lacnejšie ako originál európske vlasy. Sú poukladané v jednom smere, aby sa necuchali pri nosení. Čo znamená práve pojem REMY. Takýto vlas vám vydrží v top kvalite niekoľko mesiacov.

Pozor. Ak vás bude niekto presviedčať, že vám dodá Cop z európskych vlasov, môžete si byť istá, že na 99,9% klame. Za Cop z európskych vlasov by ste zaplatili 4 krát vyššiu cenu ako u nás. Nenechajte sa podviesť. Indický vlas Remy je fantastická alternatíva a ideálna voľba medzi kvalitou a cenou.

Indické vlasy sú nepatrne hrubšie ako vlasy európske. Správajú sa však veľmi prirodzene a okom nie je poznať rozdiel. Ide o veľmi kvalitný ľudský vlas, ktorý sa používa na tých najkvalitnejších príčeskoch a parochni. Práve kvôli skvelej kvalite a veľmi dobrej cene.

Cop so šnúrkou. Unikátna metóda prichytenia copu na vaše vlasy. Aplikácia tohto Copu so šnúrkou trvá cca. 1 minútu. Cop si obviažete okolo vášho copíka, stiahnete a poprípade spevníte gumičkou. Výsledok je úžasný. Použitý ľudský vlas dokonale kopíruje prirodzené chovanie vašich vlasov. Rýchla aplikácia, skutočne príjemné nosenie a okamžitá zmena vášho vzhľadu.

Cop so šnúrkou zo 100% ľudských indických vlasov REMY:

 • v nadpriemernej hustote 100g, 140g
 • až v 4 dĺžkach, 40cm, 50cm, 60cm a 70cm.
 • z kvalitných indických ľudských vlasov REMY (najidentickejšie s európskym vlasom)
 • s unikátnym jednoduchým systémom (aplikácia do 2 minút). Okamžitý výsledok!
 • životnosť 6 až 12 mesiacov pri dennom nosení.

Starostlivosť

 1. Příčesky před a po každém použití jemně přečešeme řídkým hřebenem. Můžeme jemně vetřít do vlasů olejíček, resp. zlehka nastříkat bezoplachový kondicionér.
 2. Skladujeme je v suchu. Odložme je např. do uzavíratelné krabice, kde budou v bezpečí.
 3. Příčesky odkládejme na noc z hlavy dolů. Okrem toho, že jim prodloužíme životnost, je to i podstatně pohodlnější pro náš spánek. Není to nezbytnost, no zkracujeme tak lidským vlasům životnost.
 4. Příčesky nepotřebujeme umývat často. Doporučuje se 1-2x do měsíce. Častým umýváním vysušujeme vlas a zkracujeme jeho životnost.
 5. Po každém umytí nanesme na vlasy balzám, resp. masku. Zjemní a hydratuje to vlásky. Hydratovat mrtvý vlas je hodně důležité)
 6. Sušíme je položené na suchém ručníku, nebo volně zavěšené na bezpečném místě. Nevystavujte je přímému slunci, ohni. Nesušte je fénem. Fén vysušuje.
 7. Na konečky vlasů nanášíme preventivně oleje nebo bezoplachové masky. Třením o textil se časem můžou lámat. Hlavně při delších vlasech. Pokud se začnou konečky štěpit, směle je podstřihněte.
 8. Před žehlením, resp. kulmováním použijeme ochranný tepelný sprej. Nepřežeňme to. Některé spreje dokážou skutečně lepit.
 9. Při barvení vlásky rozložíme a postupně nanášíme barvu. Doporučuje se maximálně 30 minut. Barvíme vždy ze světlejší na tmavší. Ne naopak. Žádný peroxid nebo trvalá. Více v článku Barvili jsme Clip-in Vlasy (otevře se v novém okně).
 10. Více informací najděte na Péče o Clip-in a jiné příčesky (otevře se v novém okně)

Doprava

ZÁSILKU VÁM ODEVZDÁ

 • GLS kurýr. V den expedice balíku vás budeme informovat e-mailem a SMS-kou. Kurýr vás v den doručení bude kontaktovat telefonicky. Dohodne si s vámi čas dodání a komfortně vám balík doručí na místo určení.

ČAS DODÁNÍ VAŠÍ ZÁSILKY

 • Pokud je zboží na našem skladě, zásilku expedujeme okamžitě po zpracování vaší objednávky. Balíček obdržíte do 2-3 pracovních dní.
 • Pokud zboží není na skladě, objednáváme ho z externího skladu. V tomto případě  zásilku obdržíte od 5 do 10 pracovních dnů.

Předpokládaná doba dodání by neměla nikdy přesáhnout 10 pracovních dnů. Ve většině případů je to však o hodně dřív. V každém případě vás budeme po objednávce o všem informovat e-mailem. Budeme dělat maximum, abyste měli svou zásilku co nejrychleji doma.

Informovat o dostupnosti se můžete i prostřednictvím e-mailu info@nanicvlasy.cz, nebo mobil O2: +420 723 214 540

CENA POŠTOVNÉHO

GLS kurýr:

 • Do České Republiky GLS Kurýr = 129 Kč
 • Platba na dobírku = 50 Kč

Garancie

Naším jediným cílem je, abyste byli s nákupem spokojeni. My vás chceme vidět usmívat se! Proto i náš vztah s vámi bude nadstandardní. A abychom nepsali jen prázdná slova…

VÝMĚNA, VRÁCENÍ. Zákon nám udává 14 dní na to, abychom vám zboží bezdůvodně vyměnili, resp. vrátili peníze. Častokrát se stává, že do 14 dní náš zákazník nestihne zjistit správnost své koupě. Proto jsme tuto lhůtu prodloužili rovnou na 60 dní od doručení balíku k vám. A bez obav, při výměně, resp. vrácení zboží se netváříme jako kyselé okurky ;).

REKLAMACE. Jestli potřebujete zboží reklamovat, protože jste zjistili výrobní vadu, máte na to 24 měsíců. Do několika dní zboží prověříme, a pokud je reklamace opodstatněná, okamžitě umožníme výměnu, resp. vrátíme peníze. Za několik let naší činnosti se ještě nestalo, abychom našemu zákazníkovi ukřivdili!

ŘEŠENÍ PROBLÉMU. My s našimi zákazníky komunikujeme. A to nejen PŘED objednáním, ale hlavně PO. Zajímá nás, zda jste spokojená a šťastná s naším zbožím. Pokud budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte nás a okamžitě vám pomůžeme. Pracujeme na našem vztahu se zákazníky. Proto můžeme hrdě prohlásit, že naše klientky mají ten nejlepší servis!

NAŠE CENA. Ceny, za které právě nakupujete, jsou v porovnání s kvalitou číslo 1. A to bez kompromisu! To, že máme obrovskou databázi zákazníků v SR a ČR, nám umožňuje nakupovat přímo od výrobců, resp. přímých distributorů za nízké ceny. Další naše akce, poštovné zdarma, dárečky jsou už jen dalšími bonusy pro vás, abyste dostali maximální komfort a kvalitu za fantastické ceny!

Děkujeme vám za důvěru. S přátelským pozdravem NanicVlasy.cz

Obrázok

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...