+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Platba za zboží

Jak můžete u nás platit?

Placení u nás je naprosto jednoduché. Způsob platby si zvolíte při samotné objednávce. Máte tyto možnosti:

Platba při převzetí / Dobírka

Standardní metoda platby a stále oblíbená v České republice. Zboží budete hradit až přímo doručovateli, který vám balíček přinese.

Platba převodem / Internet banking

Platební údaje vám zašleme emailem po objednání zboží. Potom se přihlásíte do svého internet bankingu a převedete částku s variabilním symbolem na náš účet. Po přijetí platby začneme okamžitě vaši objednávku vyřizovat.

Oblíbený, bezpečný a velmi jednoduchý způsob úhrady. Další výhoda, nemusíte hradit poplatek za dobírku. Pokud máte svůj vlastní účet v bance s možností posílání peněz přes internet, tato metoda platby je vhodná i pro vás. Jen nezapomeňte vložit správný variabilní symbol a částku. Abychom mohli snadno identifikovat vaši platbu.

Rychlá platba online / VISA, MAESTRO karta

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak uhradit částku okamžitě do jedné hodiny v kterýkoliv den. Můžete si vybrat platbu prostřednictvím VISA nebo MAESTRO karty. Platba vaší kartou předem. Opíšete údaje z vaší karty a objednávku potvrdíte. Do několika minut je zboží uhrazen. Platba kartou je absolutně bezpečná prostřednictvím společnosti GoPay.

Obrázek

Nebo si vyberete přímo v objednávce banku s vaším logem. Po potvrzení objednávky vás automaticky přesměruje na webovou stránku banky. Předvyplní platební údaje a po vašem potvrzení je objednávka uhrazena do jedné hodiny.

Spolupracujeme se společností GoPay, proto vaše peníze a soukromí jsou v absolutním bezpečí!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...