+421 907 157 370     info@nanicvlasy.cz      Obrázokwww.nanicvlasy.cz

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Doručíme úsměv :-)

My Vám doručíme úsměv :) jak? Čtěte pozorně...

?

Proč máme tisíce zákazníků?


Chceš sa se usmívat a být šťastná díky změně, kterou uděláš?:) Nedáme ti jinou šanci!
Přečti si jednotlivé kroky vedoucí k tvému
ÚSMĚVU :)

1.

Okamžitý výsledek!


Neslibujeme výsledky po týdnu, po měsíci, nebo po roku. My se specializujeme na metody prodlužení a zahuštění vlasů s okamžitým výsledkem. Chcete být hned po doručení balíku krásna s hustou hřivou na ramenech? Čtěte pozorně ...

2.

Inspiruj se ...


Projděte si inspirace PŘED & PO prostřednictvím proměny reálnych lidí a zákazníků NanicVlasy.cz. Tyto výsledky dosáhly dívky okamžite po doručení balíku. Úžasné! Na skvělé čtení tu je i Blog a zajímavá sekce HAIR STORY, příběhy skutečných lidí. Nenechte si tyto příběhy ujít.

3.

Nájdete si vaši vysněnou délku a hustotu vlasů


Když jste získala představu o konečném výsledku vašich vlasů, vyberte si v Obchodě vhodnou metodu pro vás. Najděte si svou vysněnou délku, resp. hustotu vlasů. My sme komfortně postaráme, abyste dostala balíček co nejdřív :).

4.

Nemůžete si vybrat ?


Jako první jsme spustili před 5 lety online poradnu poradíme při výběru. Pomohli jsme tak už tisícům zákazníků a jejich reakce byli úžasné. Když nám pošlete fotografii prostřednictvím poradíme při výběru, osobně vám pomůžeme při správném výběru. Tímto osobním přístupem ke každé z vás dokážeme skutečne pomáhat. Už jsme ušetřili našim zákazníkům tisícky korun! Pokud jste nový zákazník, určitě se Vám vyplatí poradit se s námi.

5.

Balíček byl doručen :)


Balíček vám přinesl listonoš. Vy jste ho netrpělivě rozbalila a okamžitě vyzkoušela zakoupené zboží. Jste nadšená a usmíváte se :). To je úžasná zmněna, že? Výsledek je okamžitý! Jsme šťastní s vámi a proto tu máme zajímavé ponuky a akce, které můžete využít.

  • Pošlete nám vaše fotografie PŘED a PO. Staňte sa teď vy Inspirací pro ostatní :)
  • Pošlete nám vaše HAIR STORY a můžete získat 900Kč na další nákup.
6.

Vyměnit,nebo vrátit. Co teď?


Zjistili ste, že zakoupený zboží vám nesednulo. Či už kvůli odstínu, délce nebo hustotě. Nemusíte se obávat :). Zavolejte nám, resp. vyplňte reklamační formulář a zboží jednoduše vyměňte, resp. vraťte. Při výměně vám nebudeme účtovat extra poplatky, dokonce ani poštovné. Všechno je grátis :). Je to rozdíl, mít staristi s výměnou, resp. placením vysokého poštovného v případě spolupráce se zahraniční firmou, že...? :)

smile

My vás chceme vidět usmívat se!


A proto jsme stále jednička v tom co děláme. Protože naším cílem je vidět vás USMÍVAT SE :). V podstatě vám žádnou šanci na zlý výsledek ani nedáme. Želáme si, aby k vám takto přistupoval každý jeden prodejce a nedával vám důvody na nespokojenost.

Možná by Vás mohlo zajímať

 

Obchod

Nakupuj produkty s okamžitým výsledkem

 

Poradíme při výběru

Denně absolvujeme desítky poradenství

 

Inspirace

Jak naši zákazníci vypadali PŘED a PO

 

Záruka

Maximální servis bez kompromisů

Poradíme vám při výběru?

Denně absolvujeme desítky poradenství. Čtěte více ...

Inspirace: PŘED & PO

Reálne foto, reální zákazníci. Čtěte více ...

Spolupracujte s námi

Chcete s námi vydělávat? Čtěte více ...